O Białołęce

Wybieramy najlepszych młodych sportowców Białołęki!
30 grudnia 2019
To już ten czas! Czas na wybór najlepszych młodych sportowców Białołęki! Wielkimi krokami zbliża się finał XVII Plebiscytu na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki.

Wzorem poprzednich edycji, w czwartkowy wieczór, 27 lutego 2020 roku, Kapituła Plebiscytu, a przede wszystkim my ─ mieszkańcy Białołęki, wyróżnimy najlepszych w następujących kategoriach:

  • 10 Najlepszych Młodych Sportowców (roczniki 2003-2006),
  • Najlepszy Niepełnosprawny Młody Sportowiec (roczniki 2003-2006),
  • Młody Talent (rocznik 2007 i młodsi),
  • Odkrycie Sportowe Roku,
  • Najlepszy Trener Roku,
  • Najlepsza Drużyna Roku,
  • Najpopularniejszy Młody Sportowiec Roku (głosowanie internetowe),
  • Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa Roku (głosowanie internetowe),
  • Wydarzenie Sportowe Roku (głosowanie internetowe).

Tradycyjnym już podsumowaniem naszego plebiscytu będzie Wielka Gala Sportu, podczas której najlepsi sportowcy z Białołęki odbiorą wyróżnienia za swoje europejskie i światowe osiągnięcia. Oprócz młodych i utalentowanych atletów, nie zabraknie również wielu znamienitych gości, zarówno tych ze świata sportu, jak i spoza niego. Całą sportową ucztę, jak zawsze umilać nam będą występy gwiazd polskiej muzyki oraz znani i lubiani prowadzący, którzy na co dzień relacjonują dla nas najważniejsze międzynarodowe wydarzenia sportowe. Jednak informację o tym, kogo zobaczymy na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. van Gogha 1 pozwolimy sobie zapakować w świąteczno-noworoczny prezent.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zgłaszania swoich propozycji! Zdecydujmy kto będzie najlepszy. W końcu to my tworzymy Białołękę!

Chcesz zgłosić swojego kandydata? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę www.plebiscyt.bos.waw. pl i wypełnić krótki formularz. Nasz innowacyjny w skali Warszawy system został stworzony specjalnie z myślą o Was, tak by z łatwością i bez utraty cennego czasu zapisać swojego kandydata. Pamiętajcie, że każdy głos się liczy! Poświęcając zaledwie kilka minut możesz przyczynić się do tego, by nagroda trafiła we właściwe ręce! Zgłoszenia udziału w Plebiscycie należy przesyłać w dniach 27.01- 08.02.2020 roku.

Po regulamin oraz szczegółowe zasady uczestnictwa w konkursie zapraszamy na stronę Białołęckiego Ośrodka Sportu www.bos.waw.pl.

Najciekawsze artykuły
Funkcjonowanie urzędu podczas epidemii
Podatek od nieruchomości - wysyłamy decyzje
Zaświadczenia o użytkowaniu wieczystym
Konsultacje PSE w sprawie kompensacji przyrodniczej w zamian z a usuwane drzewa
Inwestujemy w oświatę