O Białołęce

Remontujemy drogi
13 października 2017
Nowej nawierzchni doczekała się ul. Łącząca, przy której znajduje się m.in. skatepark, plac zabaw i miasteczko ruchu drogowego oraz liczne sklepy. Dotychczasowe betonowe płyty zostały zastąpione asfaltem.

Poprawiło się również bezpieczeństwo na ul. Pomorskiej, gdzie ustawiono 5 progów zwalniających oraz wyremontowano chodnik na odcinku od ul. Modlińskiej do ul. Zręby. Taki sam zakres prac, został wykonany na ul. Ojca Aniceta.

Na ulicy Mochtyńskiej na odcinku od przystanku autobusowego do ul. Kobiałka (ok. 80 metrów) został wybudowany nowy chodnik oraz wyznaczone 2 przejścia dla pieszych. Uzupełniony został również fragment chodnika po północnej stronie ul. Hanki Ordonówny od ul. Światowida do ul. Strumykowej.

Na ul. Przyrzecze, od ul. Szawelskiej do ul. Łanowej (ok. 408 m2), nawierzchnia drogi została wymieniona na asfaltową. W ul. Ostródzkiej w rejonie ul. Zdziarskiej zostało poprawione odwodnienie dzięki wymianie ścieku krawężnikowego.

Na początku października rozpoczęły się prace przy przebudowie zapadniętej jezdni w ul. Brzeziny, które zakończą się jeszcze w tym miesiącu.

Najciekawsze artykuły
Nowe drogi i udogodnienia dla pieszych i rowerzystów
Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy
Zapaśnicze zmagania na Strumykowej
Białołęka ma kolejny zabytek
Listopad w Białołęckim Ośrodku Kultury