Polecane artykuły

Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury
29 lipca 2020
Tegoroczne plany wakacyjne, ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, w przypadku wielu białołęczan uległy zmianie. Nic straconego! Jeśli poszukujecie propozycji na interesujące, kulturalne spędzenie wolnego czasu – Białołęcki Ośrodek Kultury poleca się ze swoimi wydarzeniami.

Artystyczne półkolonie

Ośrodek przygotował artystyczno-ekologiczne, pięciodniowe półkolonie dla dzieci w wieku 7-9 lat. W tym roku odbędą się one w trzech terminach: 3-7 sierpnia, 10-14 sierpnia oraz 17-21 sierpnia. Wszystkie turnusy będą realizowane w siedzibie 3 pokoi z kuchnią przy ulicy Głębockiej 84. Podczas gdy rodzice spędzają czas w pracy, pracownicy BOK postarają się obudzić twórcze talenty oraz wydobyć ukryte zdolności ich dzieci. Zapewniamy, że każdy dzień będzie wyjątkowy, gdyż poświęcony będzie innej tematyce: aktorskiej, wokalnej, plastycznej, taneczno-rytmicznej, przyrodniczej. Szczegółowe informacje o zapisach oraz cenniku można znaleźć na stronie www.bok.waw.pl w zakładce Wydarzenia.

Cyrkowe lato

Jeśli ktoś z białołęczan chciał kiedyś poznać z bliska tajemnice magii i iluzji, nauczyć się podstaw żonglowania czy akrobatyki - w lipcu będzie miał ku temu doskonałą okazję. Cyrkowe Lato to projekt BOKu, w ramach którego zobaczymy występy najwyższej klasy kuglarzy. Co ważne, odbędą się również warsztaty rodzinne, gdzie chętni spróbują sztuczek cyrkowych. Szczegółowy program lipcowych występów będzie dostępny na stronie internetowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Start Cyrkowego Lata – 11 lipca od 16.00 do 19.00 w Parku Picassa. Kolejne odsłony 18 lipca oraz 25 lipca (również między 16.00 a 19.00), tym razem – w Parku Magiczna. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Kino plenerowe

Dobrą pogodę trzeba dobrze wykorzystać! W każdą lipcową sobotę po występach w ramach Cyrkowego Lata, BOK zaprasza na kino plenerowe. Leżaki, letnia aura, świeże powietrze to doskonałe okoliczności, żeby nadrobić filmowe hity. 11 lipca o 21.30 w Parku Picassa zobaczymy oscarowy La la land w reżyserii Damiena Chazellea. 18 lipca na placu przed Głębocką 66 komedia Niedobrani – w rolach głównych Charlize Theron oraz Seth Rogen. Trzeci seans zapowiada się równie interesująco! Pracownica supermarketu wymyśla historię swojego życia, by udowodnić, że w dużej korporacji przy Madison Avenue dadzą sobie radę również osoby bez wykształcenia – to fabuła filmu z Jennifer Lopez pt. Teraz albo nigdy, który będzie wyświetlony 25 lipca o 21.30 na placu przed Głębocką 66. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny!

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszej publiczności, wszystkie wydarzenia realizowane przez Białołęcki Ośrodek Kultury będą odbywać się w wyjątkowych warunkach sanitarnych. Bardzo prosimy uczestników o uśmiech i wyrozumiałość! Szczegóły związane z procedurami można znaleźć na stronie www.bok.waw.pl.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury