Polecane artykuły

Zbliża się wiosna, a wraz z nią nowości sportowe na Białołęce
19 marca 2020
Na wszystkich lubiących sportowe wyzwania czekają nowe projekty dotacyjne skierowane do mieszkańców naszej dzielnicy. Zostały one dofinansowane z budżetu Dzielnicy Białołęka w ramach otwartych konkursów ofert, a wyłonione w nowym ogłoszeniu konkursowym Podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców Dzielnicy Białołęka. Wiosna zapowiada się zatem bardzo aktywnie.

Treningi biegowe na wschodniej Białołęce – Stowarzyszenie Razem dla Białołęki

Biegowe poranki, to idealny pomysł na aktywną sobotę i całodzienną energię. A takie właśnie soboty mamy na Białołęce od 7 marca, gdy odbywają się Treningi biegowe na wschodniej Białołęce. Zgodnie z hasłem: Ruszamy Białołękę z kanapy! będzie można wziąć udział w 28 spotkaniach biegowych. Treningi startują o 09.00. Spotykamy się przy bieżni lekkoatletycznej SP 356 (przy ul. Głębockiej 66), gdzie będzie można stawiać pierwsze kroki pod okiem trenera. Wspólne treningi odbywają się w każdą sobotę zgodnie (z wyłączeniem okresu wakacyjnego), co oznacza, że czeka nas rozbieganych osiem miesięcy.

SUPer Białołęka – Warsaw Rowing Club

SUPer Białołęka to świetna propozycja dla poszukiwaczy wodnych wrażeń. A wrażeń będzie co nie miara - wszystko to za sprawą jedynie deski, wioseł i odpowiedniej równowagi. Wiosłowanie na stojąco, bo tym właśnie są zajęcia SUP, to świetna przygoda, w której udział może wziąć każdy: niezależnie od wieku, czy predyspozycji sportowych. Wszystkich, którzy będą chcieli sprawdzić tę formę rekreacyjnego pływania zachęcamy do śledzenia informacji na stronie www.bialoleka.waw.pl oraz Warsaw Rowing Club, gdzie będą pojawiać się wszystkie szczegóły dotyczące projektu. Pierwsza chętna grupa popłynie na Kanale Żerańskim już w kwietniu. A nad jej bezpieczeństwem, nauką podstaw i dobrą zabawą będzie czuwać dwóch wykwalifikowanych instruktorów wioślarstwa i absolwentów szkolenia SUP. Dołącz i daj się ponieść SUPer przygodzie.

Cykl otwartych treningów tenisa stołowego dla mieszkańców dzielnicy Białołęka - Fundacja Puntana

Pierwsza edycja bezpłatnych zajęć w tenisa stołowego odbyła się pod koniec zeszłego roku. Była to nowość w naszej ofercie sportowo – rekreacyjnej, ale szybko okazało się, że dla mieszkańców Białołęki to był strzał w dziesiątkę. Już po pierwszych treningach, elektroniczne nabory na kolejne zajęcia zamykały się szybciej niż rozpoczynały. Instruktorzy z Hit Th e Ball to młodzi, energiczni ludzie zarażający pasją każdego, kto tylko pojawi się u nich na zajęciach. To oni odkryją przed Państwem tajemnice taktyki gry w tenisa. Niezależnie od poziomu wyjściowego, wyszlifują każdego chętnego do gry w tenisa stołowego. Świetna atmosfera, efektywna nauka oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na turnieju zwieńczającym treningi, to zaledwie część plusów tego projektu sportowego. Treningi ruszyły 9 marca, a zajęcia rozpoczynają się o godz. 21.00. Obowiązują zapisy elektroniczne. Wszystkie szczegóły na stronie www.hittheball.pl. Udział we wszystkich projektach jest bezpłatny.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury