Polecane artykuły

BOK na nowy rok (szkolny)
26 września 2019
Jesień oBOK gwiazd

Na Białołęce nie ma czasu na nudę! Jesienią, na scenach przy van Gogha 1 i Głębockiej 66, pojawią się artyści z najwyższej, muzycznej półki. Na początek – klasyki polskiego hip-hopu w aranżacjach, które z pewnością będą dużym zaskoczeniem dla publiczności – projekt Albo Inaczej 2! Za nowe brzmienie odpowiada Mariusz Obijalski. Pod jego muzyczną dyrekcją zaprezentują się Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Monika Borzym, Rosalie, Paulina Przybysz, Ralph Kaminski, Ten Typ Mes, W.E.N.A., NumerRaz, Eldo, Te-Tris oraz Emil Blef. Podczas spektaklu, w ramach projektu Wychodzę z rodzicami, BOK zapewni opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat (zapisy pod adresem mailowym: kasa@ bok.waw.pl lub numerem telefonu: 22 300 48 00 wew.2). Patronem medialnym wydarzenia jest CoJestGrane 24. Albo Inaczej 2, 22 września 2019 r., godz. 19.00, Głębocka 66 (bilety w cenie 120 zł i 100 zł).

12 października, w ramach Białołęckich Wieczorów Jazzowych, wystąpi Aga Zaryan – od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce. Jej twórczość i niezwykły głos jest kwintesencją tego, co wyjątkowe w historii gatunku. Płyty sprzedają się w rekordowych nakładach na całym świecie. W październiku artystka zaśpiewa dla białołęckiej publiczności. Wydarzenie objęte jest cyklem Wychodzę z rodzicami. Patronem medialnym koncertu, jak i całego cyklu Białołęckie Wieczory Jazzowe, jest JazzPress. 12 października o 19.00 na scenie przy van Gogha 1 (bilety w cenie 80 zł i 60 zł).

Alibajda Dzika Frajda

We wrześniu dzieci i rodzice po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się z językiem polskim – w bardzo interesującej formie! Ali Bajda Dzika Frajda to warsztaty rodzinne realizowane w ramach projektu Wielka zabawa i ważna sprawa – język podwórka. Edycja druga. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – Dodaj do ulubionych 2019”. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.bok.waw.pl. 15 i 22 września, godz. 11.00, 12.30; Głębocka 66. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Podróże – nie tylko w wakacje

Być może czas wakacyjnych wycieczek się skończył, ale przecież – pozostają nam książki! Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych podróżników na kolejną odsłonę Bajkopodróży. Dobrze znany cykl w tym roku rozszerza swoją formułę. Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl, nawiązujący swoją tematyką do wielokulturowości, a po nim – warsztaty skierowane do dzieci i rodziców. Na otwarcie sezonu – Podróż Salomona, inspirowana ludowymi baśniami i przypowieściami. Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc na wydarzenie ograniczona (obowiązują zapisy). 29 września, 11.00-13.00, ul. Głębocka 66.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury