Polecane artykuły

W BOK pachnie latem
3 lipca 2019
Białołęcki Ośrodek Kultury zakończył kolejny sezon. Wakacje, to czas podsumowań, radości z sukcesów oraz intensywnego planowania wydarzeń od nadchodzącej jesieni. BOK szykuje kilka niespodzianek, ale aby zachować efekt wow, jesienno – zimowe wydarzenia pozostaną tajemnicą.

Ale zanim nastanie jesienna słota, będzie się działo!

BOK zaprasza na Półkolonie Letnie w artystycznym wydaniu. Wydarzenie będzie podzielone na pięć tygodniowych turnusów, z czego dwa pierwsze odbywać się będą na Głębockiej 66, a kolejne na van Gogha 1. Nie ma nic milszego, niż twórcze i kreatywne zagospodarowanie letnich dni. Placówka przygotowała dla kolonistów bogaty i bardzo zróżnicowany program. Każdy dzień kolonijny, to spotkanie w innym wymiarze sztuki: będzie zatem podróż po różnych stylach tańca, pracownia plastyczna z całym bogactwem technik, ceramika, zajęcia teatralne z wizytą w kulisach sceny, samoobrona, warsztat animacji filmowej, robotyka i programowanie, warsztaty zdrowego żywienia oraz wycieczki. Uczestnicy kolonii dostaną także ciepły posiłek. Półkolonie letnie pozwolą dogodnie zaplanować czas dzieciom 7-12 lat i ich rodzinom. Koszt kolonii w przedsprzedaży: 450 zł. Turnusy kolonijne wypełnią cały lipiec i zakończą się 2 sierpnia. Półkolonie, to także czas spotkania z instruktorami, odkrywania swoich pasji i talentów, które będzie można po wakacyjnej przerwie kontynuować w ramach zajęć sekcyjnych BOK.

KINO NA BOKU

Widzowie Kina na BOK-u z pewnością ucieszą się podwójnie! Kino jest stałym elementem repertuaru Ośrodka. Seanse będą wyświetlane w sali widowiskowej przy ul. van Gogha 1 wedle repertuaru, natomiast we współpracy z Centrum Marywilska 44 BOK współorganizuje podczas wakacji trzy bezpłatne seanse Wakacyjnego Kina Samochodowego, które będą odbywać się na parkingu Centrum Handlowego Marywilska 44 Pierwszy seans wyświetlony zostanie 28 lipca o godz. 21.30. Widzowie obejrzą amerykańską komedię w reż. Nancy Meyers Praktykant.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury