Polecane artykuły

Na Dzień Mamy – pobiegamy!
9 maja 2017
Już niebawem odbędzie się Białołęcki Bieg Mam – jest to niepowtarzalna okazja, by w tym dniu wszystkie mamy same sprawiły sobie prezent z okazji Dnia Matki, który wypada dzień wcześniej. W ubiegłym roku komplet pań stawił się na starcie w Lasku Henrykowskim, a ich wyścig poprzedziły biegi dzieci. W tym roku impreza zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Już mamy wiele nowych niespodzianek, a dopiero się rozkręcamy.

Bieg odbędzie się 27 maja, a zapisy online trwają do 25.05.2017 r. do godziny 20.00. Po tym terminie zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów w dniu 7.05.2017 w godzinach 9.00-10.15, jedynie pod warunkiem, że nie przekroczą limitu 350 zgłoszeń.

Choć nazwą nawiązuje do dzielnicy, w której się odbywa, to jego celem jest integracja biegających kobiet z całej Warszawy. Na wydarzenie zapraszamy wszystkie panie – młode mamy, mamy dorosłych dzieci, babcie, ale i dziewczyny, które dopiero planują macierzyństwo. Chcemy, aby kobiety – na co dzień w ciągłym biegu między pracą a domem, mogły tym razem pobiegać dla siebie, dla przyjemności, dla zdrowia i dla zabawy! Mamy nadzieję, że trasa na 5-kilometrowym dystansie wśród drzew Lasku Henrykowskiego będzie dużą przyjemnością i zasłużonym relaksem dla uczestniczek. Wejście na teren imprezy od ul. Milenijnej/Kącik, na tyłach Urzędu Dzielnicy Białołęka. Start dzieci o godz. 10.30, a dorosłych ok. godz. 11.30.

Pakiety w cenie 20 zł dla tych, którzy wykupią je do 24 maja br. oraz 30 zł dla nabywających pakiety po tym terminie. W pakiecie startowym uczestniczki znajdą numer startowy z chipem do elektronicznego pomiaru czasu, wodę mineralną (0.5 l), prezenty od sponsorów, m.in. poczęstunek od firmy Lokalny Rolnik. Bardzo ważnym Partnerem BBM i fundatorem nagród jest jedna z najstarszych polskich firm farmaceutycznych (istniejąca od ponad 100 lat) POLFA Tarchomin, W pakiecie znajdziecie również dzielnicowy gadżet oraz dyplom. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg (dorośli i dzieci) otrzymają oczywiście pamiątkowy medal.

Białołęcki Bieg Mam to impreza dla całych rodzin. Oprócz dystansu dla kobiet przygotowuje my także trasę dla dzieci, które mogą wystartować w 3 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopcy: do 5 roku życia –200 m., 6-7 lat – 400 m., 8-9 lat – 400 m. Udział dzieci jest bezpłatny. Przygotowałyśmy też niespodziankę dla mężczyzn, których zapraszamy do udziału w imprezie w roli kibiców – za najlepsze dopingowanie swoich partnerek czeka nagroda.

Limit uczestników 240 kobiet i 110 dzieci. Jesteśmy przekonani, że familijny charakter imprezy, organizowanej w otoczeniu Lasu Henrykowskiego, przyczyni się do integracji rodzin oraz zwróci uwagę na wartość jaką jest wspólne spędzanie czasu i dbałość o formę. Dodatkową atrakcją biegu będzie też udział w wydarzeniu psów ze schroniska Na Paluchu. Wierzymy, że możliwość wspólnej zabawy uczestników ze zwierzętami będzie doskonałą formą promocji adopcji, a obecne na biegu psiaki, jak i inni podopieczni schroniska, zyskają szansę na nowy dom.

Najciekawsze artykuły
Testowo nowe godziny otwarcia urzędu: poniedziałki i czwartki do 19.00!
Białołęka na tory
Kupiecka nie tylko pod znakiem handlu
Lato w Mieście
Karta EKUZ z przedłużonym terminem ważności