Polecane artykuły

miesiąc:
Odbiór opadów – nowe zasady  11 lutego 2019

Od 1 stycznia obowiązuje nowy, 5-pojemnikowy system segregacji odpadów komunalnych.

Stare Świdry objęte konsultacjami społecznymi Osiedla Warszawy  11 lutego 2019

Projekt Osiedla Warszawy to trójstronny dialog pomiędzy miastem, prywatnymi inwestorami oraz stroną społeczną (mieszkańcy, organizacje pozarządowe), który zaczął się w 2018 roku.

Bud¿et partycypacyjny – startuje szósta edycja  11 lutego 2019

Warszawscy radni zdecydowali o przebiegu kolejnej edycji budżetu partycypacyjnego. Rozszerza się katalog zgłaszanych pomysłów oraz ich zasięg. Będzie można zgłaszać projekty, które obejmą całe miasto. Zwiększy się też budżet do 77 mln zł!

Major Niezłomny z Białołęki Dworskiej promocja biografii i wystawa  11 lutego 2019

Tegoroczne obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych dedykowane będą na Białołęce majorowi Marianowi Kozłowskiemu.

Nowy rok w BOK  11 lutego 2019

Rok 2019 to czas optymizmu i mnóstwa planów na zagospodarowanie dalszej części sezonu kulturalnego. Odbiorcy oferty Białołęckiego Ośrodka Kultury mogą spodziewać się spektakli dziecięcych prezentowanych we współpracy z Teatrem Baj, cyklu Białołęckich Wieczorów Jazzowych, a także koncertów gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas Zimy w Mieście w Kinie na BOK-u na van Gogha 1 będą prezentowane seanse filmowe dla dzieci: 5 i 6 lutego. Projekcje rozpoczynają się o godz. 10.00, wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Najciekawsze artykuły
Odbiór opadów – nowe zasady
Stare Świdry objęte konsultacjami społecznymi Osiedla Warszawy
Bud¿et partycypacyjny – startuje szósta edycja
Major Niezłomny z Białołęki Dworskiej promocja biografii i wystawa
Nowy rok w BOK