Kultura

Co słychać w Białołęckim Ośrodku Kultury?
4 maja 2020
Na kanale YouTube można znaleźć między innymi cykl Kwadrans z .... W ciągu kilkunastu minut instruktorzy pracujący na co dzień w Białołęckim Ośrodku Kultury starają się wprowadzić odbiorców do świata różnorodnych pasji: Maciej Dmochowski przygotował dla młodszych i starszych rozgrzewkę teatralną; Mateusz Grzmiel z kolei pokazuje, jak zagrać swoją pierwszą melodię na gitarze. Wspólnie z Agnieszką Artych można teraz zorganizować domową terapię ręki swojego malucha, a przy okazji nauczyć, jak wykonać idealną masę solną do wspólnych, ceramicznych dzieł. Dobrze znany rodzicom i ich dzieciom cykl Czytamisie również przeniósł się do sieci. Kameralne Warsztaty Rodzinne mają swoją premierę w soboty o godz. 11.00. Wszystkie odcinki z podróży po świecie zmysłów można znaleźć na kanale YT Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Jak dodatkowo urozmaicić swój czas w domu? Czego słuchać, co czytać, jakie instytucje (wirtualnie) odwiedzić? Tu z pomocą przychodzi również BOK i cykl Domówka Kulturalna. Codziennie na profilu facebookowym BOK-u można odnaleźć bezpłatne, interesujące tropy i propozycje ze świata muzyki, kultury, filmu, teatru i nie tylko. Z pewnością urozmaicą one wolny czas zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom sztuki.

W najbliższych tygodniach w ramach repertuaru on-line, BOK przygotował dla swojej publiczności kolejne wydarzenia. Warto śledzić stronę internetową oraz kanały społecznościowe BOK-u.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury