Kultura

Jazz na najwyższym poziomie!
24 października 2018
Białołęcki Ośrodek Kultury na jesienny listopadowy wieczór proponuje koncert Henryka Miśkiewicza. Będzie to ostatni w tym roku koncert z cyklu Białołęckie Wieczory Jazzowe.

Henryk Miśkiewicz to kolejna legenda polskiego jazzu, która zagra na scenie BOK-u. Wszechstronny muzyk jazzowy, saksofonista i klarnecista i trzykrotny laureat nagrody muzycznej Fryderyki. Miśkiewicz przez lata swojej muzycznej kariery związany był z wybitnymi polskimi wykonawcami jazzowymi m.in. Ewą Bem, Andrzejem Jagodzińskim, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem i Kubą Stankiewiczem.

Podczas koncertu zaprezentowany zostanie materiał z płyty Full Drive 3. Specjalnie na tę okazję Henryk Miśkiewicz przygotował własne aranżacje motywów przewodnich pochodzących ze znanych filmów. Usłyszeć będzie można m.in: motyw przewodni z filmu Prawo i Pięść Krzysztofa Komedy, Wojna domowa Jerzego Dudusia Matuszkiewicza oraz kryminalnego serialu 07 zgłoś się do którego muzykę napisał Włodzimierz Korcz.

Wieczór z Henrykiem Miśkiewiczem będzie zapewne doskonałą okazją by, w klimatycznej sali BOK przy ul. van Gogha 1, zakosztować muzyki na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy 10 listopada o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł – 40 zł już w sprzedaży!

Najciekawsze artykuły
Żeby Żerań Żwawo Żył
Budżet partycypacyjny od(nowa)
Wielkie utwardzanie dróg na Białołęce
Dom dziennego pobytu – studium wykonalności
Oratorium jakubowe po raz trzeci