Sport

BOS zwycięzcą plebiscytu Warszawiaki
19 marca 2020
Warszawiaki to plebiscyt, organizowany od 2014 roku, którego celem jest wybór tego co najlepsze w stolicy i dla stolicy. Najlepsze lokale, instytucje kulturalne, miejsca rozrywki, najlepsze zdjęcie, działalność w sieci oraz wydarzenie roku to tylko niektóre kategorie, w których przyznawane są zaszczytne wyróżnienia. W zeszłym roku pojawiła się nowa kategoria – Warszawiak roku!

Warszawiaki to plebiscyt ważny i ceniony przez mieszkańców miasta. Aktualnie mieszkańcy Warszawy wybierają laureatów w 15 kategoriach. Pomysłodawcą i inicjatorem wydarzenia jest dziennikarz Bartosz Kańtoch.

Nominację w Plebiscycie przyznawane są na podstawie zgłaszanych przez mieszkańców propozycji wraz z ich uzasadnieniem. W drugim etapie odbywa się głosowanie finałowe.

W tegorocznej edycji plebiscytu nominację w kategorii Sport uzyskał Białołęcki Ośrodek Sportu. BOS o zwycięstwo rywalizował m.in. z OSiR Targówek, Zimowym Narodowym, KTS Weszło czy też Vege Runners i jak okazało się w końcowej rywalizacji był bezkonkurencyjny.

Zwycięzców w 15 kategoriach poznaliśmy podczas uroczystego finału który odbył się 3 marca 2020 roku.

Najciekawsze artykuły
Nowi policjanci m.in. dla Zielonej Białołęki
Nowe nazwy ulic na Białołęce
Warszawa chwyta wodę
Rusza składanie wniosków w programie Dobry start
Wakacje z Białołęckim Ośrodkiem Kultury