Sport

II Mistrzostwa Polski w Teqballu
23 października 2019
Polska to jeden z najdłużej działających i najbardziej utytułowanych krajów w całej hierarchii światowego Teqballa. Potwierdza to chociażby liczba tytułów wywalczonych przez naszych reprezentantów w licznych turniejach rangi międzynarodowej.

Lecz czym tak naprawdę jest Teqball? To nowy, dynamicznie rozwijający się sport, będący połączeniem tenisa stołowego i piłki nożnej. Mimo swojej niedługiej historii zdążył zdobyć już znaczną popularność wśród najważniejszych związków piłkarskich i mediów na świecie. Dzięki interesującej formie i uznaniu gwiazd światowej piłki, zyskał status najszybciej rozwijającej się dyscypliny sportowej na świecie.

Białołęcki Ośrodek Sportu i Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy wraz z Polskim Związkiem Teqballa mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Białołęki i Warszawy na II Mistrzostwa Polski w Teqballu, które odbędą się w dniach 26-27 października, w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21.

Organizowane pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Turystyki teqballowe Mistrzostwa Polski w krótkim czasie urosły do rangi prestiżowych zawodów, będących przepustką do Mistrzostw Świata. W zbliżających się rozgrywkach wezmą udział najlepsi zawodnicy z całego kraju.

Transmisję z wydarzenia śledzić będzie można na kanałach patrona medialnego rozgrywek, Polsatu Sport. Gościem honorowym turnieju będzie Andrzej Strejlau – wybitny polski trener i ekspert piłkarski.

Liczymy na dobrą frekwencję i wielkie sportowe emocje! Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy na stronię internetową: www.bos.waw.pl.

Najciekawsze artykuły
Funkcjonowanie urzędu podczas epidemii
Podatek od nieruchomości - wysyłamy decyzje
Zaświadczenia o użytkowaniu wieczystym
Konsultacje PSE w sprawie kompensacji przyrodniczej w zamian z a usuwane drzewa
Inwestujemy w oświatę