Sport

Dzień Dziecka na Sportowo
12 czerwca 2019
Burmistrz Dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski, zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do spędzenia tego szczególnego dnia w Białołęckim Ośrodku Sportu przy ul. Strumykowej 21.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji. Świętowanie zaczynamy już w piątek 31 maja o godzinie 18.00 uroczystym rozpoczęciem Mini Ligi Mistrzów w piłce nożnej dzieci. Chłopcy i dziewczynki z roczników 2008 i 2009 niezależnie od przynależności klubowej będą mogli wspólnie celebrować zamiłowanie do tej dyscypliny sportu.

Dzieci, które zgłoszą chęć udziału w rozgrywkach zostaną w drodze losowania przydzielone do zespołów z różnych drużyn, a każdy z nich zostanie poprowadzony przez Trenera-Rodzica. Tego dnia przy dźwiękach hymnu Ligi Mistrzów zostanie rozegrany mecz pokazowy pomiędzy dwoma wylosowanymi drużynami.

Dzień później, w sobotę 1 czerwca od samego rana na dwóch boiskach jednocześnie, będzie toczyła się zacięta walka o wygraną w Lidze Mistrzów i puchar Ligi Europy.

W tym dniu nie zabraknie również innych atrakcji sportowych i rozrywkowych. Na uczestników będą czekały stacje sportowe przygotowane przez kluby współpracujące z Białołęckim Ośrodkiem Sportu oraz dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy Białołęki będą mogli próbować swoich sił w grach, zabawach i warsztatach. Na spragnionych słodkości będzie czekał darmowy popcorn i wata cukrowa.

Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień spędzicie z nami!

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.bos.waw.pl oraz profilu FB.

Serdecznie Zapraszamy!

Najciekawsze artykuły
Nowe szkoły na Białołęce
Inwestycje drogowe
Autobusy po uruchomieniu metra
Budżet obywatelski – wybierz, co chcesz
BOK na nowy rok (szkolny)