Sport

2-3 czerwca – Dzień Dziecka na Sportowo
9 maja 2017
Dziecko to energia. Dziecko to radość. Dziecko to inspiracja. Czy może być więc lepszy pomysł na spędzenie Dnia Dziecka niż energicznie radośnie, inspirująco i na sportowo?

O to, by ten dzień na długo pozostał w pamięci i sercu każdego młodego mieszkańca naszej dzielnicy zadbają kluby Akademia Piłkarska Agape Białołęka i Be a Star Football Academy. Chłopcy i dziewczynki z roczników 2008 i 2009 mogą wspólnie celebrować zamiłowanie do tej dyscypliny biorąc udział w Mini Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej. To świetna okazja żeby dodatkowo poszerzyć swoją wiedzę geograficzną, ponieważ na drodze losowania wyselekcjonowane zostaną zespoły różnych europejskich krajów, a każdy z nich zostanie poprowadzony przez Trenera-Rodzica, który zadba o łatwiejszą identyfikację zawodników dzięki właściwym koszulkom.

Uroczyste rozpoczęcie Mini Mistrzostw Europy nastąpi w piątek 2 czerwca o godzinie 18.00 na boisku przy ulicy Światowida 56, natomiast dzień później, czyli 3 czerwca, już od samego rana każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił na profesjonalnie przygotowanej murawie boiska przy ulicy Strumykowej 21.

Jeśli ktoś chciałby skorzystać również z innych bezpłatnych atrakcji, to tego dnia będzie ich naprawdę ogrom! Współpraca z wieloma klubami sportowymi z terenu naszej dzielnicy zaowocuje istnym sportowo-artystycznym widowiskiem, na które składać się będą: pokazy taneczne, baletowe, prezentacje sztuk walki oraz rożnego rodzaju fascynujące niespodzianki!

Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy, że nasi milusińscy zasmakują w sportowych wojażach między innymi dzięki nowoczesnym boiskom pneumatycznym, niezwykłemu dmuchanemu zamkowi, czy niespotykanej przygodzie w hiszpańskim stylu odwiedzając punkt rodeo.

Oczywiście na takim wydarzeniu nie może zabraknąć słodyczy i przekąsek, dlatego w trakcie imprezy zapraszamy do skorzystania ze stoisk z uwielbianą przez dzieci watą cukrową lub popcornem.

A czy Ty zaplanowałeś już tegoroczny Dzień Dziecka? Mamy nadzieję że ten szczególny dzień spędzicie z nami! Zapraszamy!

Najciekawsze artykuły
Modlińska 257 z pozwoleniem i pieniędzmi na kompleksowy remont
Nowy sezon na budowie dróg
Masz uwagi do rozwiązań organizacji ruchu w Henrykowie?
Zielone wsparcie do 100% – nowy program osłonowy
Kulturaki. Literatura. Pierwsza edycja rodzinnego festiwalu kulturalnego