Edukacja

Rekrutację do przedszkoli czas zacząć
23 lutego 2018
Wkrótce rusza rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019. W piątek 23 lutego rozpocznie się pierwszy etap procesu – potwierdzanie woli kontynuacji edukacji przedszkolnej, który potrwa do 1 marca. Natomiast od 2 marca do 18 marca będzie trwała rejestracja wniosków o przyjęcie do przedszkoli w systemie rekrutacyjnym.

Ze względu na to, że Przedszkole nr 430 przy ul. Ceramicznej 11 nie ma stałej siedziby (oddanie budynku jest planowane na kwiecień br.), a oddziały przedszkola obecnie funkcjonują w placówkach tymczasowych przy ul. Płużnickiej i ul. Aluzyjnej, gdzie nie ma sekretariatu dla przedszkola, prosimy rodziców dzieci, które dostały się do tej placówki, o składanie potwierdzenia o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym w Przedszkolu nr 226 przy ul. Strumykowej 17.

Analogicznie, rodziców dzieci, które dostały się do Przedszkola nr 428 przy ul. Myśliborskiej 35 (planowane oddanie budynku we wrześniu br.), prosimy o składanie potwierdzenia chęci kontynuacji przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym w Przedszkolu nr 192 przy ul. Liczydło 3a.

Dodatkowo wciąż są dostępne wolne miejsca w publicznym, samorządowym przedszkolu przy ul. Dionizosa 12. Na dzieci w wieku 4-5 lat czeka 28 miejsc. Zapraszamy do zapisywania dzieci bezpośrednio w placówce przy ul. Dionizosa lub przy ul. Liczydło 3a (macierzysta placówka).

Harmonogram i kryteria rekrutacji znajdują się na stronie www.edukacja.warszawa.pl

Najciekawsze artykuły
Dwa nowe tereny rekreacyjne– Długorzeczna i Kupiecka
Ostatnie projekty z budżetu partycypacyjnego na finiszu
Otwieramy sezon na łyżwy i na futbol pod dachem
Zostań radnym w Białołęckiej Radzie Seniorów
BOK na jesień